אודותנו

רוב העסקים המעוניינים להתחיל למכור באמצעות האינטרנט, לא יודעים מהיכן להתחיל את המשימה. מאידך כל יום שומעים על עוד ועוד עסקים המצטרפים למהפכה ומגדילים את המכירות בעשרות אחוזים.

מטרתנו היא לאפשר לכם לגשר על הפערים וליעל את תפעול העסק שלכם.

באמצעות הידע שצברתי במשך השנים והיקף הפרויקטים שניהלתי, אביא אתכם לקו הסיום כמנצחים, ללא טעויות ושכר לימוד יקר.

אני והצוות שלי נלווה את הארגון החל משלב ההחלטה להיכנס לעולם המסחר האלקטרוני, ועד לביצוע המכירות בפועל והטמעת התהליכים בארגון.

חווית משתמש

אנו משקיעים מחשבה רבה ביצירת ממשק משתמש קל וידידותי.

אבטחת האתר

עם סיום הפיתוח עובר כל אתר הקשחה שבמהלכו ננקטות פעולות ומיישמים כלים בקדמת הטכנולוגיה.

אתר רספוסיבי

במציאות של היום, כאשר רב הכניסות לאתרים מתבצעות מהטלפון, אין מצב שהאתר שלכם לא מותאם

אתרים מהירים

אחד הפרמטרים החשובים שעל פיהם גוגל יחליט על דירוג אתרכם הוא המהירות. בשילוב עם השרתים החזקים שלנו, נגרום לאתרכם להמריא...
אנחנו נעשה את המקסימום כדי שהאתר שלכם יקודם.

תמיכה

אנו מבינים שהעסק שלכם הוא לא פיתוח ותחזוקת אתרים. לשם כך אנחנו כאן. כל שאלה, בקשה או צורך יטופלו בידי צוות תמיכה מקצועי ואדיב שיבינו אתכם ויעזרו לכם לבצע את הפעולות הנדרשות.

זמינות

אנו דואגים לזמינות מירבית של האתרים, על ידי מערכות מתקדמות ובמקביל מבצעים גיבוי אחת ליממה על מנת להבטיח שגם במקרה של תקלה אתרכם יחזור לפעילות כמה שיותר מהר

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב. בואו להכיר את הצוות שלנו, הניסיון שלנו, והאסטרטגיה שלנו. שילוב זה הוביל לעבודות מדהימות שעשינו עבור המותגים המובילים בשוק.

ארוין

20 שנות ניסיון פיתוח וניהול פרוייקטים במגוון רחב של ורטיקלים. 

לירז

יוצרת תוכן ויראלי ועורכת וידאו מוכשרת צעירה ודינאמית.

אלינה

מעצבת גרפית, ויועצת UI/UX בעלת ניסיון של למעלה מעשור.

"ארוין היקר, ברצוני להודות לך על הפעולות שבצעת באתר החברה שלנו. אני מודע לכך כי התיקון היה קשה לביצוע, כיוון שמישהו השתלט על האתר והכניס וירים ותוכנות זדוניות כל שהעבודה לניקויו הייתה ארוכה מייאשת ומסובכת. ביצעת את העבודה באורך רוח ובסבלנות רבה, לשביעות רצוני המלאה. "
ליאור וורסל
רואה חשבון