שירותים

אני מספק שירותי תוכנה ושירותים נלווים ללקוחות משנת 2000. באמצעות הפתרונות שפיתחתי עזרתי למאות עסקים להגדיל את הכנסותיהם ולמצב את העסק מעל המתחרים.

פיתוח

פיתוח בסביבת אינטרנט

הצוות שלנו יהפוך את עיצוב החלומי שלכם למציאות אינטרנטית, עובדת ורווחית, בעלת ממשק משתמש עשיר, קל ונח.אנו מתמחים במערכות לניהול תוכן, מסחר אלקטרוני, ואינטגרציות עם מערכות צד ג' בהתאמה אישית. אנו נתמקד בטכנולוגיה ונאפשר לכם להתמקד בהגדלת העסק שלכם.

קידום ושיווק

קידום אתרים ושיווק אתרים

יש לסנכרן בין יעדי העסק ליעדי אתר האינטרנט אם המטרה היא לחשוף את העסק למירב לקוחות.

הצוות שלנו יעזור לכם בהגדרה ופענוח של הנתונים האנליטיים, גירוי המבקרים לנקוט בפעולה, אופטימיזציה של אתרים לדירוג מירבי בתוצאות.

פיתוח אתרי וורדפרס

35% מאתרי האינטרנט בעולם מבוססי וורדפרס אתרי וורדפרס מהווים 14.7% ממאה אתרי האינטרנט המובילים בעולם כמה מהחברות המצליחות בעולם מעדיפות את וורדפרס כמערכת ניהול התוכן, ביניהן: TED, NBC, CNN, TechCrunch, מגזין People, NFL, Best Buy, CBS Radio ו- UPS. אלה רק כמה מחברות Fortune 500 המתופעלות באמצעות וורדפרס. כנראה שיש לזה סיבה 🙂

פיתוח אתר מסחר

אנו מפתחים מערכות מסחר אלקטרוני מתוך גישה חדשנית להפעלת הגולשים: גירוי ← הנעה לפעולה ← מכירה. היקף שוק המסחר האלקטרוני גדל בממוצע ב- 18% בשנה וכבר עולה על 3 טריליון דולר. בעזרת שילוב מנצח של יכולות ניתוח מערכות, פיתוח, הטמעה ותחזוקה בתחום המסחר האלקטרוני, אנו עוזרים לקמעונאים, יצרנים, וסוחרים להגדיל את מכירותיהם ואת קהל לקוחותיהם.

תחזוקת אתרים

אנו מספקים שירותי תחזוקה ותמיכה מאז 2001, מה שהופך את האתרים של לקוחותינו לגמישים, דינאמיים, חסכוניים ומאובטחים. אנו נדאג להשבתה מינימלית של השרתים, ביצועים גבוהים, וזמינות מקסימלית. אנו נעמיד לרשותכם מנהל תיק לקוח בעל ידע וניסיון בכל התחומים שמצריך האתר שלכם. החל משאלות של איך עושים... ועד לטיפול בתקלות תפעול, פתרונות סליקה, ניהול מועדוני לקוחות ועוד...

אבטחת אתרים

כיצד ניתן להקשיח אבטחת אתר וורדפרס למרות שזה קוד פתוח? אתה מנסה להשוות בין שירותים שונים או ללמוד לבד? איתנו תוכל לשבת ולהירגע - אנו נעשה את כל העבודה עבורך. התקנת תעודת SSL. ניהול שרתים ושירותי אירוח, עדכון גרסאות וורדפרס, ותוספים, ניטור התנהגות האתר, ניהול משתמשים, חסימת כתובות IP זדוניות ידועות, חומת אש מקומית, אבטחת כניסה ותכונות אחרות. גיבויים מתוזמנים, מיגרציה לפרוטוקול מאובטח HTTPS, שירותי האצת אתרים באמצעות אופטימיזציה של הקוד.

קידום אתרים SEO

לא משנה איזה סוג עסק בבעלותך, SEO חייב להיות חלק מהאסטרטגיה השיווקית המקוונת שלך. שירותי SEO מיצרים עבור העסק שלך מנוע לייצור לידים לטווח הארוך על ידי: שיפור דירוג מילות המפתח במנועי חיפוש, יצירת תנועה רבה יותר באתר, ועל ידי כך הגברת ייצור לידים איכותיים באמצעות המשפך השיווקי שניצור עבורך. 97% מהצרכנים נכנסים לרשת כדי למצוא שירותים מקומיים, ו -82% ממשתמשי הסמארטפונים משתמשים במנוע חיפוש כאשר מחפשים עסק מקומי. אנו נעזור לצרכנים אלה.

שיווק ואסטרטגיה

אנו נעזור לבדל את המותג שלך מהמתחרים, ולמקד את המסרים שלך באמצעות יצירת אסטרטגיה, פעילות שיווק ופרסום במדיה חברתית ואפיקים יצירתיים נוספים... אנו נמצאים בעידן בו למעלה מ- 70% מהצרכנים צופים כי למותג תהיה נוכחות במדיה החברתית. אך לא סתם נוכחות במדיה חברתית - הצרכנים מצפים שלמותג שלך תהיה אסטרטגיה מותאמת ומגובשת במדיה חברתית, לצורך כך עושים מחקר מתחרים, הכוללים הערכת פעילות, זיהוי מגמות, ומיקוד הפתרון - זה התפקיד שלנו!